O náramcích

Při své práci osobní a módní stylista jsem zjistila, že v našich obchodech nejsou módní a stylové dámské náramky, které by byly vhodným doplňkem pro oblečení mých klientek. Všude jsem nacházela ošklivé dámské náramky nebo předražené náramky.  A proto jsem se rozhodla otevřít internetový obchod s prodejem dámských náramků. Pokud chci, aby mé klientky vypadaly moderně a stylově, tak bez doplňků to zkrátka nejdeDámské náramky jsou velmi trendy i v nadcházející sezóně.

Dámské náramky vybírám osobně a mým cílem je, aby byly módní, elegantní a cenově výhodné, protože móda dámských náramků se mění a nemá cenu utrácet za módní náramky tisíce.

Náramky všeobecně mají velmi dlouhou historii a je to velmi diskutované téma. V roce 2008 byl nalezen na Sibiři 70 000 let starý předmět, o kterém si experti myslí,  že je nejstarším známým náramkem na světě a že tvůrcem tohoto dámského náramku byla pravděpodobně žena žijící v období Paleolitu. Po náhrdelnících jsou náramky na zápěstí, paží nebo kotníku možná nejstarší formou šperků.  Náramky byly noseny mnoha různými etnickými skupinami z různých kulturních důvodů.  Starověké náramky byly vyrobeny z terakoty, kamene, skořápky, mědi, skla a dalších podobných materiálů. Zajímavé je, že nejdříve nosili náramky muži. Nosili je ale na horní části paže. Jako symbol bohatství svých mužů, začaly nosit náramky vyrobené z drahých kovů a zdobené i ženy. Za zvláště důležité byly náramky považování v teplých zeměpisných oblastech, jako je Indie a Afrika, kde se nosilo jen málo oblečení.  Náramky také sloužily k identifikaci jednotlivce k bohům v posmrtném životě. Ženy i muži po celá léta nosí náramky jako dekorativní doplňky. Dámské náramky nosila i Kleopatra a nosí je i královna Alžběta. Dnes se náramky vyrábí ze všech různých materiálů – plastu, silikonu, papíru, chirurgické oceli, kůže a mnoha dalších materiálů. Existují náramky: květinové, tenké náramky, široké náramky, etnické, polodrahokamy i dřevěné.

Kombinace několika různých dámských náramků a jejich nošení na jednom zápěstí je také jedním z trendů. Když si vyberete dámský náramek, je třeba věnovat pozornost  nejen barvě náramku, ale také stylu náramku. To vše by mělo komunikovat s vaším oblečením. Nezapomeňte však, že míchání různých stylů v jednom oblečení je také trendové. Ano, pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Jedna věc je jistá. Ta správná tečka za konečným outfitem je náramek

Dámské kožené náramky  jsou dostatečně elegantní, abyste je mohly nosit k různým příležitostem. Vyrábí se v různých barvách. Pokud si vyberete kožený náramek v přírodní barvě, velmi snadno je zkombinujete například s džíny. Máte rády barevné kožené náramky? Ujistěte se, že  se barva opakuje i na některém dalším vašem kousku oblečení. Velmi jednoduchý a široký manžetový náramek vypadá velmi moderně a sofistikovaně bez ohledu na vaše oblečení. 

Dámské kovové náramky vypadají velmi moderně.  Pokud chcete být trendy, navrstvěte vedle sebe na zápěstí různé šířky a promíchejte stříbrnou i zlatou barvu. Kov je univerzální materiál a zaleží jen na vás k jakému oblečení se s nimi ozdobíte. Zkuste si je vzít k hrubě pletenému bavlněnému svetru u kterého vyhrnete rukávy. Do kanceláře noste kovový náramek pouze jeden. Nechcete rušit své kolegy cinkáním náramků.

Dámské Boho náramky jsou zdobené střapci, korálky a hýří barvami.  Pokud jsou zdobeny tyto náramky například mušlemi nebo palmami , oživíte originálním způsobem své letní a plážové oblečení. Korálkové náramky jsou módní a zábavné. Nebojte se nosit barevné náramky, které oživí váš outfit a náramky nebudou nudné.

Dámské dřevěné náramky nosí nejraději ženy, které chtějí mít neustále kontakt s přírodou. Jsou velmi trendy a na zápěstí vypadají půvabně. V našem obchodě najdete dřevěné barevné náramky, které se hodí hlavně na jaro a léto. Jsou skvělou volbou k jednobarevnému oblečení

Pokud chcete pomoci s výběrem dámského náramku k určitému oblečení, s důvěrou se na mne obraťte a ráda vám pomohu.